Dostali ste sa na zoznam dlžníkov?Potrebujete peniaze skutočne rýchlo, ale váš register nie je čistý? V tom prípade sú vám k dispozícii pôžičky bez registra. Tí, čo sa však do tejto sféry veľmi nerozumejú resp. sú nováčikovia, sa môžu pýtať, o aký register vlastne ide. Nebojte sa, nejde o trestný register, ale o register, ktorý si vedú bankové a nebankové spoločnosti. Ide o zoznam ľudí, ktorí si niekedy z inštitúcie požičali peniaze, no ak nedodržiavali splatnosť, k tomuto bezškodnému záznamu pribudol negatívny zápis o neplatení alebo o omeškaní splátok, ktorý už môže byť pri nasledujúcej žiadosti o pôžičku braný do úvahy. Existuje však typ pôžičiek, ktoré tento fakt neberú do úvahy. Sú to práve nebankové úvery bez registra.

Dostupnosť online

Ak neviete, na koho sa v tejto tematike alebo v potenciálnej žiadosti obrátiť, skúste to na stránke, ktorá vám sprostredkuje rýchle pôžičky bez registra online od viacerých spoločností. Skutočne ide o najrýchlejší spôsob získania peňazí. Online predstavujú nielen časovú, ale aj finančnú úsporu a zachovávajú vás v anonymite, keďže obvykle nikto nevidí, čo na internete robíte, ak ste samozrejme na domácej sieti a ak počítač nezdieľate s inými osobami. Nakoľko je internet dostupný skoro všade, tak aj o úver bez registra dlžníkov môžete požiadať od hocikadiaľ.

Aby ste získali rôzne ponuky resp. na úvery od rôznych spoločností, stačí vám skutočne len online pripojenie. Nechoďte do pobočiek, ak nemusíte. Aby sme boli úplne presní, pôžička bez registra dlžníkov je dostupná výhradne v nebankových spoločnostiach, ktorí majú svoju kamennú pobočku len zriedkakedy. Ak chcete požiadať anonymne, tak online spôsob je skutočne to, čo potrebujete.

Ak vám online spôsob požiadania nevyhovuje, môžete požiadať aj telefonicky alebo cez sms. Rýchla sms žiadosť je však podstatne pomalšia než online spôsob. Konečné rozhodnutie je však na vás.

Zlá finančná situácia?Suma, splatnosť, úroky

Ponúkajú vám aj väčšie aj menšie sumy. Stále platí to, čo vždy, že čím vyššie sumy žiadate, tým náročnejšie môžu byť kritéria na jej získanie. Ak hľadáte rýchle pôžičky bez registra, tie vám dokážu sprostredkovať do cca 350-500 eur. Ak by ste potrebovali vyššie sumy, opäť sa je potrebné obrátiť na nebankové spoločnosti, ktoré vám ponúknu aj niekoľko desiatok tisíc eur. Pri type „ihneď“ vám budú na účet doručené skutočne rýchle, konkrétne do niekoľkých minút od schvaľovacej sms správy / mailu.

Splatnosť tohto finančného produktu sa pohybuje od toho, o aký typ resp. sumu žiadate. Nebankové rýchle pôžičky bez registra majú splatnosť väčšinou do jedného kalendárneho mesiaca. Pri vyšších sumách môžete predpokladať mesiace alebo roky splácanie. Všetko však závisí na dohode medzi vami a spoločnosťou.

Keďže sa jedná o nebankové spoločnosti, môžete očakávať, že úroková sadzba bude o niečo vyššia oproti bankovým spoločnostiam, a to možno aj preto, lebo úver bez registra dlžníkov je dostupná jedine v týchto spoločnostiach. Márne by ste o peniaze bez registra žiadali v bankách. Vaše údaje sú schopní vyhrabať z hocikadiaľ, čo vám zaručí, že žiadosť vám schválená nebude. Pristúpme však k číslam. Úroková sadzba pri rýchlych pôžičkách bez registra pohybuje okolo 20-30%. V konečnom dôsledku si takéto sadzby účtujú pri nižšie požičaných sumách aj bankové spoločnosti, no samozrejme s náročnejšími podmienkami na získanie. Pri vyššie žiadaných sumách si za tejto podmienky môžete nájsť aj nižšiu úrokovú sadzbu.

Bez dokladovania príjmu

Tí žiadatelia, ktorí vyhľadávajú tento finančný produkt ho poväčšine hľadajú v kombinácii s iným typom tohto produktu, a tým sú pôžičky bez dokladovania príjmu. Tento posledný typ zaručuje, že nie ste povinný nikomu preukazovať výšku vášho konta alebo mesačných príjmov. Práve register a výška pravidelného príjmu bývajú pri vyhodnotení žiadostí o úver bodom úrazu, hlavne v bankových spoločnostiach.

Bez ručenia

U niektorých poskytovateľov môžete nájsť „bez problémov“ rýchle žiadosti bez registra, no aby mali istotu, že im peniaze vrátite, budú od vás požadovať ručenie. Niektoré spoločnosti požadujú iného ručiteľa než je žiadateľ, prípadne ručenie nehnuteľnosťou, čo sa vám rozhodne pre 300 eur neoplatí. Môžete si povedať, že požičané peniaze určite splatíte a vrátite, ale keďže do budúcnosti nevidíte, pokúste sa uvažovať triezvo, aj keď možno práve teraz máte veľké finančné problémy.

Pôžička bez registra dlžníkov je veľmi dobre spracovaná aj na Denníku N.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *